Ben 10 Omniverse
Ben 10 - Dowiedz się więcej
Uwolnij Obcego 2

Ben Tennyson

Ben może być największym bohaterem galaktyki, jednak jego Omnitrix jest jak zawsze nieprzewidywalny. Ben chce zostać jedynym superbohaterem. Niestety dziadek Max ma inne plany.

Młody Ben Tennyson

Młody Ben Tennyson to nadzwyczajny chłopak! Dzięki kosmicznemu urządzeniu w kształcie zegarka może zmieniać się w dziesięciu różnych obcych.

Bloxx

Bloxx to zmieniający kształty obcy składający się z wielu segmentów. Bloxx może rozciągać, zwijać i kształtować swoje ciało w dowolny sposób - może stworzyć tarczę, niezwykle długą rękę, a nawet katapultę.

Feedback

Feedback to obcy zarezerwowany wyłącznie dla młodego Bena potrafiący pochłaniać energię ataków i skierować ją na przeciwnika. Feedback może także wykorzystywać swoje palce w kształcie wtyczek oraz dredy, aby wysysać energię z przeciwników.

Gravattack

Gravattack to właściwie niewielka planeta, w której wnętrzu znajduje się ciekłe jądro. Gravattack dysponuje mocami, które może wykorzystywać, by wytwarzać pole grawitacyjne, które zwiększa lub zmniejsza grawitację innych, co sprawia, że ich waga wzrasta do 100 ton lub spada niemal do zera!

Khyber Tropiciel

Khyber to wytrawny i bezwzględny tropiciel, który może poszczycić się wytrwałością w dogłębnym analizowaniu swoich celów oraz wykańczaniu ich swą nieustępliwością.

Rook

Oto Rook, nowy partner i pomocnik Bena o niezwykłych umiejętnościach. Dzięki swemu zaawansowanemu technologicznie proto pancerzowi Rook może odpierać ogień wroga oraz strzelać hakami, a jego proto broń może przybierać różnego rodzaju formy.

Shocksquatch

Oto elektryzujący Shocksquatch - obcy o niezwykłej sile przypominający yeti. Shocksquatch generuje olbrzymie ilości prądu, którym może razić swoich wrogów w postaci gromów energii.

Inferno

Oto ogniste Inferno palące jak nigdy dotąd. Inferno może ciskać ognistymi kulami ze swoich nadgarstków i latać na ognistej desce. Inferno jest także odporny na cieplne lub zimne ataki.

Kulopłot

Oto nieustraszony Kulopłot. Może on zwinąć się w prawie każdą niezniszczalną piłkę, odbijać się, tworząc silne wstrząsy lub obracając się wywołać straszliwe tornado.

Rochatynik

Rochatynik wykorzystuje lepką kulę do gromadzenia przypadkowych śmieci. Kiedy Rochatynik jest gotowy do ataku, kopie kulę z odpadkami, która eksploduje w momencie kontaktu. Im większa kula, tym większy wybuch!

Megaszpon

Megaszpon należy do rasy obcych, którzy przypominają gigantyczne koguty. Megaszpon jest niezwykle twardym wojownikiem i dysponuje miażdżącymi uderzeniami.

Armowiertło

Oto obcy przypominający pancernika o żółtym, opancerzonym tułowiu i rogatym kasku. Armowiertło posiada niesamowite zdolności kopania, a uderzając w ziemię potrafi wywołać trzęsienia ziemi i fale uderzeniowe.

Szybcior

Szybcior, dzięki szybkiemu jak błyskawica refleksowi i zdolności osiągania prędkości wynoszącej ponad 800 km/h, jest najszybszym obcym Bena.

Gigantozaur

Kiedy Ben przemienia się w przypominającego dinozaura obcego, dysponuje super mocą oraz skórą w kształcie pancerza i może osiągać wzrost ponad 18 metrów.

Czteroręki

Oto Czteroręki - znajoma twarz, ale zupełnie nowy wygląd. Czteroręki ma nadzwyczajną moc w walce. Może on podskakiwać wysoko w powietrze i wykorzystywać swoje olbrzymie pięści, aby wywołać potężne wstrząsy.

Ben 10 Omniverse

Zwalczanie czarnych charakterów to chleb powszedni dla superbohatera. Wraz z nowym partnerem, nowicjuszem który sztywno trzyma się przepisów, Ben odkrywa sekrety podziemia obcych i dowiaduje się, że wrogowie z przeszłości są żądni zemsty.

POSTACIE