Superciapy

Tyler

Tyler jako pierwszy podważa sens bitwo-kul i swojej misji ratowania świata. Jak nikt inny, ma świadomość odpowiedzialności ciążącej na Superciapach. Po pierwsze, zdaje sobie sprawę, że z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność, a po drugie, Tyler jako jedyny czyta komiksy i wie, że życie superbohaterów jest w zasadzie zupełnie pogmatwane.

Kevin

Kevin marzył o tym, by stać się ludzką kulą armatnią, ale porzucił to marzenie na jakiś czas, ponieważ zaczął wcielać się w rolę superbohatera. Kevin jest jedyną postacią z całej paczki, która chełpi się supermocami. Może nawet za bardzo, a odpowiedzialność nie jest jego najmocniejszą stroną. Kevin jest ekstremalny!!!

Łebska

Łebska to niezwykle mądra i logicznie myśląca ósmoklasistka. Łebska korzysta ze swojego logicznego myślenia i rozległej wiedzy naukowej, by pojąć pewne rzeczy, takie jak jej zupełny brak umiejętności sportowych oraz trendów mody. Jej mózg został zwyczajnie ukształtowany do innych, ważniejszych rzeczy.

Raluch

Teddy Roachmont - znany jako Raluch - jest o rok młodszy od pozostałych Superciap. Raluch od przedszkola jest ogólnie znany ze swojego niechlujnego wyglądu. Raluch jest całkowicie gruboskórnym bohaterem, co sprawia, że świetnie nadaje się do zespołu poszukiwawczo-ratunkowego.

Memnock

Memnock został zwerbowany do służby przez swojego tatę - legendę Rady Najżyczliwszych. Stwierdził, że jest to dobra szansa, by poznać świat.

Zenblock

Zenblock jest zdecydowanie najsilniejszą postacią z całej paczki. Zenblock przysiągł nie opuścić Ziemi do momentu, w którym Superciapy staną się mężczyznami, czyli przez 8 lat (gdy skończą 21 lat).

Superciapy

Superciapy to serial, w którym zwykłe dzieciaki dysponują mocami, o jakich wszyscy marzymy - posiadają nadprzyrodzone zdolności i mogą przewidywać, kiedy na przykład nauczyciel zrobi klasówkę!

POSTACIE