Transformers Prime

Optimus Prime

Wódz Autobotów jest największy, najsilniejszy i najinteligentniejszy. Optimus Prime tworzy plany i chroni ludzi podczas wojny z Decepticonami. Optimusa Prime nie da się nazwać milutkim, ale jemu naprawdę zależy. Po prostu widział już wiele bitew… i wie, że nadchodzą następne.

Ratchet

Ten ambulans jest lekarzem Autobotów. Ratchet naprawia kończyny i biegi, ale nie chce, żeby Autoboty nadstawiały swojego karku, aby chronić ludzi, ani przyprowadzały ich do tajemnej bazy. Jednak w głębi serca Ratchet podziwia ludzi za ich wkład w walkę.

Bumblebee

Oto Autobot, który najdłużej przebywa na Ziemi, wobec czego najlepiej zna ludzi. Jego procesor mowy został uszkodzony na Cybertronie, więc „mówi” wykorzystując różne bipnięcia i blipnięcia.

Megatron

Przywódca Decepticonów jest w takim samym stopniu zły, w jakim wódz Autobotów jest dobry. Niezależnie od tego, czy przybiera postać myśliwca odrzutowego obcych czy robota, Megatron jest najbardziej niegodziwy i śmiercionośny ze wszystkich Transformersów.

Bulkhead

Ten gigant stanowi o potędze Autobotów. Ale w zasadzie Bulkhead jest wrażliwy, o czym dowiaduje się Miko w trakcie zaprzyjaźniania się z nim. Kiedy Miko jest w niebezpieczeństwie, Bulkhead pojawia się ,aby ją chronić.

Transformers Prime

Walcz u boku takich postaci jak Optimus Prime, Bumblebee, Arcee, Ratchet, Bulkhead i reszty bohaterskich Autobotów, którzy toczą bój ze złymi Deceptikonami. Teraz, gdy wielki i zły Megatron powrócił z tajemniczym i niebezpiecznym elementem, drużyna Team Prime musi przygotować się do heroicznej bitwy.

POSTACIE