Kicia Rożek

Master Frown

Mistrz Smutas jest burmistrzem Miasta Smutku – pesymistycznego, deszczowego miasta, które jest przeciwieństwem królestwa Kici Rożek.

Richard

Richard to nudny kamerdyner Kici Rożek i Piesia Rożka. Próbuje utrzymać porządek w zamku, spełniając wszystkie obowiązki. Jednak ład to ostatnia rzecz, którą przejmuje się Kicia Rożek.

Kicia Rożek

Urocza księżniczka Kicia Rożek zrobi wszystko, żeby pomóc swoim przyjaciołom. Nawet jeśli jej starania oznaczają niekontrolowaną i komiczną eksplozję (dosłownie!) uczuć.

Puppycorn

Piesio Rożek to młodszy brat Kici Rożek, który bez przerwy włóczy się za siostrą, chcąc pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Zawsze chce udowodnić, jaki z niego twardziel, mimo jego wieku i rozmiaru.

Orłodyl

Orłodyl to nadopiekuńczy ochroniarz Kici Rożek i Piesia Rożka. Zawsze przygotowuje się do starcia, ale w międzyczasie uczestniczy w pełnych zabawy przygodach.

Dr Lisiczka

Dr Lisiczka to mistrzyni inżynierii, która tworzy pojazdy Kici Rożek i Piesia Rożka oraz zaspokaja ich naukowe potrzeby. Zawsze pracuje nad czymś w swoim laboratorium, żeby urozmaicić przygody rodzeństwa!

Brock

Brock jest pomocnikiem Mistrza Smutasa. Zawsze stara się przeszkodzić Kici Rożek w jej przygodach.

Kicia Rożek

Kicia Rożek przelatuje z Lego: Przygoda do własnego świata pełnego przygód, emocji i imprez tanecznych! Ma bardzo dobre serce, ale łatwo wpada w złość. Zrobi dosłownie wszystko, żeby jej królestwo było szczęśliwe.

POSTACIE