Kicia Rożek

Master Frown

Mistrz Smutas jest burmistrzem Miasta Smutku – pesymistycznego, deszczowego miasta, które jest przeciwieństwem królestwa Kici Rożek.

Richard

Richard to nudny kamerdyner Kici Rożek i Piesia Rożka. Próbuje utrzymać porządek w zamku, spełniając wszystkie obowiązki. Jednak ład to ostatnia rzecz, którą przejmuje się Kicia Rożek.

Unikitty

Urocza księżniczka Kicia Rożek zrobi wszystko, żeby pomóc swoim przyjaciołom. Nawet jeśli jej starania oznaczają niekontrolowaną i komiczną eksplozję (dosłownie!) uczuć.

Puppycorn

Piesio Rożek to młodszy brat Kici Rożek, który bez przerwy włóczy się za siostrą, chcąc pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Zawsze chce udowodnić, jaki z niego twardziel, mimo jego wieku i rozmiaru.

Hawkodile

Orłodyl to nadopiekuńczy ochroniarz Kici Rożek i Piesia Rożka. Zawsze przygotowuje się do starcia, ale w międzyczasie uczestniczy w pełnych zabawy przygodach.

Dr. Fox

Dr Lisiczka to mistrzyni inżynierii, która tworzy pojazdy Kici Rożek i Piesia Rożka oraz zaspokaja ich naukowe potrzeby. Zawsze pracuje nad czymś w swoim laboratorium, żeby urozmaicić przygody rodzeństwa!

Brock

Brock jest pomocnikiem Mistrza Smutasa. Zawsze stara się przeszkodzić Kici Rożek w jej przygodach.

Kicia Rożek

Kicia Rożek przelatuje z Lego: Przygoda do własnego świata pełnego przygód, emocji i imprez tanecznych! Ma bardzo dobre serce, ale łatwo wpada w złość. Zrobi dosłownie wszystko, żeby jej królestwo było szczęśliwe.

POSTACIE
OGŁOSZENIE